Проблисковий маячок (ковпак) на дах LED-206 на батарейках!
4-5 спалахів в секунду;
Кріплення на сильний магніт;
Живлення від 4 батарейок типу АА - БАТАРЕЙКИ В КОМПЛЕКТ НЕ ВХОДЯТЬ!;
Легко і швидко ставиться/знімається;
Висока якість;
Можливість використовувати як аварійний знак!
Розмір: діаметр - 95 мм, висота - 116 мм;
Колір: жовтий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Проблисковий маячок |
| Колір ковпака | Помаранчевий |
| Джерело світла | Діоди |
| Колір діодів | Білий |
| Кількість діодів | 36 шт. |
| Кріплення | Магнітне |
| Напруга | 6 В |
| Довжина | 95 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Висота | 116 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 515 ₴



